Maraton MTB

  Podsumowanie I GÓRZNIEŃSKIEGO MARATONU MTB

  Szanowni Maratończycy, uczestnicy I Górznieńskiego Maratonu MTB!


  I GÓRZNIEŃSKI Maraton MBT, który odbył się 26 marca 2017 roku z inicjatywy lokalnych pasjonatów pięknej przyrody Pojezierza Brodnickiego i Miasta Górzno (Właścicielowi Hotelu*** Dworek Wapionka, Prezesowi Lokalnej Organizacji Turystycznej Dariuszowi Pudełko i Arkadiuszowi Popławskiemu z chiptiming.pl)

  Organizatorzy tego Maratonu SERDECZNIE DZIĘKUJĄ wszystkim DOBRYM sponsorom, ludziom DOBREJ WOL, że zechcieli być razem w Górznie, tego pięknego dnia. Cieszymy się, że dzięki Wam i nam ;-) znaleźli się ludzie, którzy nie tylko mówią, co powinno być zrobione, lecz po prostu to robią. Którzy zjawiają się zawsze tam, gdzie potrzebna jest ich pomoc. 

  Zrobiliśmy to! 

  Nie zwalniamy, nie odpoczywamy, odnotowujemy nasze błędy aby się poprawiać i już dzisiaj zaczynamy pilnie oraz odpowiedzialnie pracować nad kolejną edycją II Górznieńskiego Maratonu MTB! 

  Będziemy zabiegać, czynić wszystko, abyście poczuli się komfortowo w kolejnej edycji GÓRZNIEŃSKIEGO MARATONU MTB z pięknym widokiem z Hotelu*** Dworek Wapionka na Jezioro Górzno, Jezioro Wapionka, aby trasa była jeszcze piękniejsza, bajkowa i lepiej dopracowana.

  Będziemy pracować dla Was, pochylimy się i przyjmiemy Wasze sugestie, co do organizacji kolejnej edycji eventu.

  Dziękujemy Burmistrzowi Miasta Górzno, i Staroście Powiatu Brodnickiego za patronat nad wydarzeniem, i wierzymy że za rok dzięki sukcesowi I edycji, po raz kolejny włączą się w organizację Maratonu. Wierzymy, że ma on szansę wpisać się na stałe w kalendarz sportowo-turystyczny nie tylko Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ale całego kraju.

  Gratulujemy zwycięzcą, lista zwycięzców dostępna jest na stronie: http://gorznomtb17.chiptiming.pl/ 

  Sponsorzy

  Do zobaczenia za ROK


  Hotel*** Dworek Wapionka współorganizatorem

  Górznieńskiego Maratonu MTB

  Górznieński Maraton MBT zawita do Górzna i Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego  już 26 marca (niedziela). Miasteczko rowerowe, Biuro Zawodów i całe zaplecze imprezy będzie usytuowane na terenach rekreacyjnych hotelu*** Dworek Wapionka, przy ulicy Wczasowa 1 w Górznie.

  W dniu imprezy od godziny 12:00 można będzie skorzystać z Restauracji Karczma Młyn.

  Na fanów sportowych emocji w Hotelu*** Dworek Wapionka i jego najbliższym otoczeniu będzie czekać wiele atrakcji takich jak największy w powiedzie Brodnickim  park linowy. Sama trasa maratonu wiedzie przez najpiękniejsze fragmenty Górznieńsko-Lidzbarskiego  Parku Krajobrazowego.

  Dla uczestników organizatorzy przygotowali dwa dystanse przystosowane do każdej grupy wiekowej. Każdy znajdzie dystans odpowiedni dla siebie. Dla początkujących adeptów dwóch kółek, zorganizowany zostanie również wyścig MALUCHA. Zasady rejestracji, przebieg trasy oraz regulamin znajdują się na stronie http://gorznomtb17.chiptiming.pl/ ...

  ... która chwilowo przechodzi proces gruntownej "renowacji" wprowadzamy ją w XXI wiek :-) w związku z powyższym rejestracji prosimy dokonywać klikając link poniżej...

  WPŁAT DOKONYWAĆ MOŻNA TUTAJ:

  z ważnych informacji, w polu DEDYKACJA wpisujemy imię, nazwisko, wybór kategorii trasy, numer kontaktowy i adres e-mail:

  1. Junior(14-18lat)ŚREDNI        
  2. M1(19-39lat)ŚREDNI
  3. M2(40-59lat)ŚREDNI
  4. M3(60lat+)ŚREDNI  
  5. Juniorki(14-18lat)ŚREDNI    
  6. K1(19-39lat)ŚREDNI
  7. K2(40lat+)ŚREDNI  
  8. Junior(14-18lat)DŁUGI         
  9. M1(19-39lat)DŁUGI  
  10. M2(40-59lat)DŁUGI
  11. M3(60lat+)DŁUGI   
  12. Juniorka(14-18lat)DŁUGI    
  13. K1(19-39lat)DŁUGI 
  14. K2(40lat+)DŁUGI

  przechodzimy dalej, do płatności...

  Nie zapominamy również o najmłodszych, dla nich przygotujemy animacje!

  Wszyscy uczestnicy będą mogli sprawdzić swój sprzęt dzięki namiotowi serwisowemu wystawionemu przez Biker-Budzyk Sklep rowerowy w Brodnicy.

  Hotel*** Dworek Wapionka zapewni catering dla uczestników Górznieńskiego Maratonu MTB oraz przekaże na potrzeby maratonu atrakcyjne nagrody. Dodatkowo, Hotel*** Dworek Wapionka przygotował specjalną ofertę pobytu dla uczestników Maratonu – szczegółowe informacje.

  Górznieński Maraton MTB organizowany jest przez:

  Hotel*** Dworek Wapionka, Chiptiming.pl 

  Arkadiusz Popławski, Lokalną Organizację Turystyczną  „Pojezierze Brodnickie” Prezesa Dariusza Pudełko.

  Patronat nad wydarzeniem obejmują:

  Starosta Brodnicki Piotr Boiński,

  Burmistrz miasta Górzno Tomasz Kinicki

  Zadanie dofinansowane jest przez Powiat Brodnicki i Miasto Górzno.

   

  Program zawodów

  niedziela (26.03)

  • 9.00 - 10.30 - zapisy w Biurze Zawodów (nie będziemy przedłużać zapisów, spóźnialscy proszeni są o stawienie się w biurze zawodów na czas)
  • 10.45 – odprawa techniczna i otwarcie zawodów
  • 11.00 – start dystansu długiego
  • 11.05 – start dystansu krótkiego
  • 13.30 / 14.00 – dekoracja

  INFORMACJA

  W dniu 26 marca (niedziela) nastąpią krótkie utrudnienia  wjazdu do hotelu z powodu organizacji Pikniku i Maratonu Rowerowego.

  Z powodu spodziewanej dużej liczby samochodów uczestników imprezy, parkować będzie można również na parkingu miejskiej plaży, oraz innych wyznaczonych miejscach, o których poinformujemy w późniejszym terminie.

  REGULAMIN

   

  Diese Website verwendet Cookies.

  Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

  OK, schließen