Restauracja Karczma Młyn

  Drodzy Goście! 

  W związku z kolejnym Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów od 15 lutego otworzyliśmy Karczmę Młyn! Dania dla Gości hotelowych serwujemy w formie Room Service. Istnieje również mozliwość dokonania zamówienia z Karty Menu z odbiorem własnym.

  Godziny otwarcia Restauracji:

  poniedziałek - czwartek od 14:00 do 20:00

  piątek - sobota  od 14:00 do 21:00

  niedziela od 12:00 do 18:00

  *ostatnie zamówienia przyjmujemy na 30 min przed zamknięciem

  - - - > > > tu znajdziesz Kartę Menu < < < - - -

  ----------------------------------------------------------

  A teraz kilka słów o naszej restauracji:) Karczma Młyn położona jest nad samym brzegiem jeziora Górznieńskiego, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego, na skrzyżowaniu tras pieszych i rowerowych.

  Z całą pewnością jest wizytówką nie tylko Górzna( zlokalizowanego 20km od Brodnicy, 90 od Torunia) ale również całego Pojezierza Brodnickiego.
  Jest to jedyne miejsce w okolicy z prywatną plażą i wędzarnią oraz jedyne miejsce w północnej Polsce z działającym kołem młyńskim oraz z własną pstrągownią.
  Restauracja jest rekonstrukcją starego młyna wodnego z 1766 roku. posiada dwie sale restauracyjne, z których rozlega się widok na jezioro i lasy,bar z bogatym asortymentem trunków,duży kącik dla najmłodszych, nowy pokój zabaw dla dzieci.

  Szef kuchni szczególnie poleca dania Kuchni Staropolskiej oraz pstrągi, choć czasem w niecodziennych odsłonach- bywa również klasycznie z nutą nowoczesności.

  Gotujemy na bazie naturalnych, zdrowych i świeżych produktów...

  Warto zapoznać się z bogatą ofertą win z najważniejszych regionów winiarskich Świata. W karcie znajduje się kilkadziesiąt wyselekcjonowanych propozycji zróżnicowanych pod kątem oczekiwań i preferencji naszych Gości.

   

  Ta strona używa COOKIES.

  Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

  OK, zamknij