Restauracja Karczma Młyn

  Drodzy Goście! Z radością informujemy, iż od 18 maja jesteśmy otwarci na wszystkich łasuchów. 

  Prosimy Was jedynie o stosowanie się do zaleceń GIS'u, do których musieliśmy się dostosować. To nie nasze "widzi mi się". Najważniejsze z nich znajdziecie poniżej:

  • obowiązkowo dezynfekujecie ręce przed wejściem do Restauracji - zadbaliśmy o dozowniki i płyn

  • przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym, w innym przypadku przy stoliku powinny siedzieć pojedyncze osoby

  • noszenie osłon ust i nosa oraz rękawiczek, wtedy kiedy wchodzicie do Karczmy, osoby zajmujące miejsca siedzące i w trakcie konsumpcji nie muszą tego robić

  • usunięcie dodatków (np. cukier, jednorazowe sztućce, wazoniki, serwetniki) z obszaru sali jadalnej i wydawanie bezpośrednio do zamówienia przez obsługę

  Nie ma tego wiele. Jeżeli chcecie poznać wszystkie, znajdziecie je tu: https://bit.ly/wytyczneGISu
  Karta Menu jest na bieżąco uzupełniana - jeżeli chcecie zobaczyć co serwujemy, znajdziecie ją tu >

  https://bit.ly/KarczmaKarta

   

  Zmieniły się również nieznacznie godziny funkcjonowania:

  • Poniedziałek – Czwartek: 12:00 – 20:00* / Monday – Thursday: 12 PM – 8 PM

  • Piątek – Sobota: 12:00 – 22:00* / Friday – Saturday: 12 PM – 10 PM*

  • Niedziela: 12:00 – 20:00* / Sunday: 12 PM – 8 PM*

  • Śniadania serwujemy codziennie od 8:00 do 10:00 / Breakfasts are served daily during the hours 8 AM – 10 AM

  * ostatnie zamówienia dań na 30 min przed zamknięciem / last orders 30 min before closing

  ----------------------------------------------------------

  A teraz kilka słów o naszej restauracji:) Karczma Młyn położona jest nad samym brzegiem jeziora Górznieńskiego, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego, na skrzyżowaniu tras pieszych i rowerowych.

  Z całą pewnością jest wizytówką nie tylko Górzna( zlokalizowanego 20km od Brodnicy, 90 od Torunia) ale również całego Pojezierza Brodnickiego.
  Jest to jedyne miejsce w okolicy z prywatną plażą i wędzarnią oraz jedyne miejsce w północnej Polsce z działającym kołem młyńskim oraz z własną pstrągownią.
  Restauracja jest rekonstrukcją starego młyna wodnego z 1766 roku. posiada dwie sale restauracyjne, z których rozlega się widok na jezioro i lasy,bar z bogatym asortymentem trunków,duży kącik dla najmłodszych, nowy pokój zabaw dla dzieci.

  Szef kuchni szczególnie poleca dania Kuchni Staropolskiej oraz pstrągi, choć czasem w niecodziennych odsłonach- bywa również klasycznie z nutą nowoczesności.

  Gotujemy na bazie naturalnych, zdrowych i świeżych produktów...

  Warto zapoznać się z bogatą ofertą win z najważniejszych regionów winiarskich Świata. W karcie znajduje się kilkadziesiąt wyselekcjonowanych propozycji zróżnicowanych pod kątem oczekiwań i preferencji naszych Gości.

   

  Ta strona używa COOKIES.

  Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

  OK, zamknij