4 Maraton MTB

  Wpisowe

  Niektórzy z Was już pewnie zauważyli zmianę daty? Zgadza się, ustaliliśmy datę IV Górznieńskiego Maratonu MTB na 18 października 2020 r. Nie koliduje ona z innymi odbywającymi się zawodami w regionie, więc liczymy na ogromną frekwencję! ‼️‼️Ponadto przed chwilą wysłaliśmy do Was Ankietę ‼️‼️ Prosimy o jej wypełnienie. Otrzymaliśmy od Was wiele maili, telefonów, SMS'ów i postów z prośba o zwrot, o pozostawienie Wpisowego na kolejne zawody, pojawiły się również pytania dotyczące możliwości wykorzystania WPISOWEGO w naszej Restauracji Karczma Młyn, za co serdecznie dziękujemy! Znaleźliśmy chyba kilka rozwiązań, które usatysfakcjonuje wszystkich! Wszystkie informacje znajdziecie w Ankiecie:

  ▶️▶️▶️▶️ http://bit.ly/ankietaMTBGorzno ▶️▶️▶️▶️

  ‼️‼️Kto nie otrzymał ankiety mailem, może ją wypełnić klikając na link powyżej. Ankietę wystarczy wypełnić raz ????????
  Na potrzeby sprawnego kontaktu z Wami, stworzyliśmy unikatowy adres e-mail: gorznomtb@gmail.com, z którego od dzisiaj będziemy wysyłać Wam korespondencję. Dziękuję za cierpliwość. Jesteśmy w kontakcie! ???????? #mtb #gorznomtb #dworekwapionka Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Górzno #karczmamlyn #maraton #sport #rowery

   

   

  Komunikat

   

   

   

   

   

  W związku z Komunikatem Burmistrza Miasta i Gminy Górzno w sprawie zawieszenia imprez: z 12 marca 2020 r. "Informuję, że na terenie Miasta i Gminy Górzno wszystkie planowane imprezy artystyczne i sportowe zostały odwołane. Burmistrz Miasta i Gminy Górzno | Tomasz Kinicki" Organizatorzy IV Górznieńskiego Maratonu MTB podjęli decyzję o przełożeniu Maratonu na przełom Września i Października 2020 r. O szczegółach będziemy Was informować na FB. Wpisowe, które zostało dokonane przez zawodników zachowuje Ważność. Każdy z uczestników zostanie o tym poinformowany indywidualnie, co dalej następuje. W związku z powyższym prosimy o zachowanie cierpliwości ???????? #mtb #gorznomtb #dworekwapionka Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Górzno #karczmamlyn #maraton #sport #rowery

   

   

  Już po raz IV, powoli rozkręcamy prawdopodobnie jeden z najlepszych maratonów MTB w Polsce płn.

  IV Górznieński Maraton MTB, ponownie zawita do Górzna i Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego już 22 marca 2020 r. (niedziela). Miasteczko rowerowe, biuro zawodów i całe zaplecze imprezy będzie usytuowane na terenach rekreacyjnych Hotelu*** Dworek Wapionka, przy ulicy Wczasowej 1 w Górznie.

  Jeżeli chcecie wziąć udział w tym wydarzeniu, spieszcie się, bo lista zawodników rośnie z dnia na dzień. Klikajcie http://bit.ly/MTBGorzno2020 i widzimy się w przedostatnią niedzielę marca!

  Dlaczego to robimy? 

  Przede wszystkim dla Was! Dla tych wszystkich maniaków 2 kółek, którzy bardzo licznie przybywali do Górzna, w ciągu tych ostatnich trzech edycji i opuszczali to miejsce z bananem na twarzy. 

  Dosyć lania wody, przechodzimy do konkretów!

  Sama trasa maratonu wiedzie przez najpiękniejsze fragmenty Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. - dostępna już wkrótce... jeszcze ją dopieszczamy.

  Będziecie mieć do dyspozycji dwa dystanse przystosowane do każdej grupy wiekowej. (jeden dystans 25-27 km — jedno kółko, hardcorowcy przejadą sobie dwa kółka).

  Zasady rejestracji, przebieg trasy oraz regulamin znajdują się na stronie http://bit.ly/MTBGorzno2020

  Hotel*** Dworek Wapionka zapewni WYPASIONY catering dla uczestników IV Górznieńskiego Maratonu MTB oraz przekaże na potrzeby maratonu atrakcyjne nagrody.

  Co więcej, Hotel*** Dworek Wapionka przygotował specjalną ofertę pobytu dla uczestników Maratonu – dostępna już wkrótce...

  IV Górznieński Maraton MTB organizowany jest przez:

  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Górzno we współpracy z Hotelem*** Dworek Wapionka.

  Patronat nad wydarzeniem obejmują:

  - już wkrótce

  Imprezę poprowadzi DJ Patryk Nowowiejski - http://bit.ly/DJPatryk

  Program zawodów

  niedziela (22.03.2020 r.)

  8.30 - 10.30 - zapisy w Biurze Zawodów (nie będziemy przedłużać zapisów, spóźnialscy proszeni są o stawienie się w biurze zawodów na czas),
  10.45 – odprawa techniczna i otwarcie zawodów,
  11.00 – start dystansu długiego,
  11.05 – start dystansu krótkiego,
  13.30 / 14.00 – dekoracja.

  Po zakończeniu dla uczestników przygotowany zostanie specjalny poczęstunek!

  Śledźcie naszą stronę www i profil wydarzenia na Facebooku - http://bit.ly/4GorznoMTB - będziecie na bieżąco z trasą, sponsorami i wszystkimi istotnymi informacjami dotyczącymi wyścigu.

  WAŻNE INFORMACJE:

  W dniu 22 marca (niedziela) nastąpią krótkie utrudnienia wjazdu do hotelu z powodu organizacji Maratonu Rowerowego.

  Z powodu spodziewanej dużej liczby samochodów uczestników imprezy, parkować będzie można również na parkingu miejskiej plaży, oraz innych wyznaczonych miejscach, o których poinformujemy w późniejszym terminie.

  Śledźcie profil wydarzenia i stronę www.dworekwapionka.pl, na której na bieżąco będziemy Was informować o postępach prac nad Maratonem!

  Do zobaczenia na miejscu!

   

  Archiwum III Górznieński Maraton MTB

  Poniżej również galeria zdjęć z poprzedniego roku.

  This website uses COOKIES.

  By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

  OK, close