AKTUALNOŚCI

  U nas w Dworku nigdy nie jest nudno! Jeśli nie macie pomysłu na spędzenie wolnego czasu to sprawdźcie nadchodzące imprezy. Może coś wybierzecie? Dzień ze sportem, chwilę dla podniebienia lub muzyczną rozkosz dla duszy :)

   

  16.05.2019

  Wszystko idzie w dobrym kierunku.... juz niedługo....już za chwilkę...Mini Spa będzie do Państwa dyspozycji:)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  2.04.2019  Wielkanocne dania na wynos:)

  Ostatnia szansa aby oszczędzić sobie Wielkanocnych przygotowań w kuchni! Czy przedświąteczne przygotowania i porządki już u Was w pełni?Zdradzimy Wam sekret, jak można oszczędzić sobie sporo pracy – śladem kilka ubiegłych lat, również w tym roku  oferujemy Naszym Gościom wielkanocny catering. Wybór oferowanych tradycyjnych świątecznych dań jest naprawdę szeroki- sprawdźcie sami! :

  https://u.profitroom.com/dworekwapionka.pl/uploads/26_pdf/KATERINGWIELKANOCNY_2019.pdf

  Z przyjemnością chwalimy się, iż corocznie świąteczny catering cieszy się coraz większym zainteresowaniemZamówienia można składać do poniedziałku tj. 15.04.2019r. O odbiór prosimy natomiast w dniach 18 i 19 kwietnia – maksymalnie do godziny 18:00 w piątek.

  Wasze zamówienia przyjmie oraz wszelkich informacji udzieli Recepcja pod numerem tel. +48 668 55 82 35 lub mailowo: recepcja@dworekwapionka.pl – zapraszamy do kontaktu 

  Psssst… Przy zamówieniach powyżej 500zł dowód do okolic Górzna, Brodnicy i Torunia GRATIS!

  P.S. Kochani, śpieszcie się, pozostało już tylko kilka dni na składanie zamówień – nie ma na co czekać! 

  5.04.2019

  III Górznieński Maraton MTB już za Nami!


  Czas biegnie jak szalony – dopiero co szykowaliśmy się do maratonu, przed nami był ogrom pracy, multum przygotowań i opracowywania rozwiązań a dziś, mamy już niemal 2 tygodnie  po maratonie! Mamy nadzieję, ze wszyscy zawodnicy przez ten czas doszli już z powrotem do pełni sił i gotowi są już do kolejnych wyzwań – życzymy powodzenia! 

  Kochani…

  Na początek pragniemy przeprosić wszystkich tych, którym nie udało się wziąć udziału w trzeciej już edycji Górznieńskiego MTB.Musimy się przyznać, że nie spodziewaliśmy się aż takiego dużego zainteresowania.Jak dpbrze wiecie Hotel*** Dworek Wapionka gdy coś organizuje, wkłada w to całe możliwe siły i serce całej ekipy – w żadnej kwestii nie idziemy na ilość, lecz zawsze na jakość. W wyniku tego musieliśmy ustanowić limit zawodników.

  Mamy małą radę dla tych osób, które nie zdążyły zapisać się przed zamknięciem rejestracji – śledźcie uważnie naszą stronę www i nasz fanpage na Facebooku – będziecie na bieżąco ze wszystkimi newsami! J  Może za rok będziecie jednymi z pierwszych zapisanych uczestników? 

  Niezwykle ważne są dla nas uwagi i sugestie naszych Gości dlatego prosimy wysyłajcie swoje opinie, pomysły, wrażenia – wszystko jest niezwykle istotne pod kątem planowania kolejnych edycji . Obiecujemy Wam, że spotkamy się ponownie już za niespełna rok!

  Na naszym profilu na FB możecie zobaczyć zdjęcia – może wypatrzycie na nich siebie?  materiał dźwiękowy Polskiego Radia PiK oraz materiał filmowy TVP Bydgoszcz, która w tym roku objęła nas patronatem! 

  Wspomnienia wróciły? Wszystkich stęsknionych za widokami i otoczeniem Górzna zapraszamy do ponownego odwiedzenia Dworku J Będzie okazja do treningu po pięknych terenach Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego – może dzięki temu zdobędziecie przewagę w IV edycji ?

  26.03.2019 

  Obecność obowiązkowa -Festiwal Smaków w Toruniu w dniach 13-14.04

  W dniach 13-14 kwietnia będziecie mogli się z nami spotkać, porozmawiać oraz skosztować naszych przepysznych przetworów Młynarza ...podczas kolejnej edycji Toruńskiego Festiwalu Samków w Centrum Targowym "Park" przy ul.Szosa Bydgoska 3.Zapraszamy od godz.10.00-17.00:)Przyjedziemy z naszymi przetworami oraz pstrągami.Wszystko co naturalne i ekologiczne będzie na Państwa czekać!Jak co roku dla odwiedzających targi będzie moc atrakcji: pokazy, degustacje, konkursy z nagrodami oraz liczne atrakcje dla najmłodszych.Do zobaczenia!

  21.03.2019 Nareszcie powstaje Mini Spa !

  Pragniemy uchylić przed Wami rąbka tajemnicy…Zmiany na lepsze dotknęły nie tylko Karczmę Młyn ale i Hotel! To właśnie dla Was pragniemy się rozbudowywać, podnosić standardy i zapewniać coraz to większy komfort – to właśnie dla Was powstaje nowy budynek wchodzący w skład naszego obiektu.
  Psssssst…! Prace są już na wykończeniu i nadchodzący sezon rozpoczniemy z wielkim WOW
  Już wkrótce zdradzimy Wam więcej szczegółów – śledźcie naszego bloga bardzo dokładnie.

  19.09.2019 Nasza Duma -Pstągi wędzone:)

  Każdy, kogo mieliśmy przyjemność Gościć, miał okazję skosztować jednej z odsłon naszego specjału – wędzonego pstrąga z naszej własnej pstrągowni wprost spod młyńskiego koła.Ryby uprzednio moczone są w solance odpowiednio długo – czasu nie możemy Wam zdradzić, ponieważ to nasza słodka tajemnica… a cały sekret niezwykłego smaku i delikatności ryby zawdzięczamy właśnie tym małym sekretom. Pstrągi wędzone są w naszej wędzarni naturalnie, dymem z drzew owocowych pod czujnym okiem i stałą kontrolą naszego Młynarza.W procesie wędzenia ryby zyskują niepowtarzalny i wyjątkowy smak oraz aromat a także barwę.Nie od dziś wiadomo, że ryby należy jeść regularnie – także wędzone. Zawierają one pełnowartościowe biało oraz zdrowe tłuszcze czyli niezbędne substancje odżywcze .
  Przy okazji pochwalimy się Wam, że jesteśmy jedynym miejscem w Polsce północnej z własną pstrągownią!Czyż nasze pstrągi nie prezentują się majestatycznie? Czy można się im oprzeć…?

  9.03.2019 Święto naszych wspaniałych DAM!

  Kolejny dzień ....już 2 dzień z kolei ...:) świętowaliśmy w Karczmie Młyn dzień kobiet.Możemy zagwarantować , iż nikomu to nie przeszkadzało.Specjalnie dla płci pięknej zorganizowaliśmy występ duetu brytyjsko-włoskiego Tima Brombley'a i Aleddandro Gerlando. Było hucznie i gwarno.Muzyka na żywo poderwała gości to tańca i wspólnego śpiewu.Do tego wszystkiego dodaliśmy strawę dla ciała.Zupełnie nowe wapionkowe dania zachwyciły wyglądem,ale przede wszystkim smakiem.Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni-posypały się pozytywne komentarze!
  O tym,że było tak pysznie jak piszemy, niech świadczą zdjęcia zamieszczone przez Klub Rowerowy VELO.

  7.03.2019 Zmiany na lepsze!

  Środa była szczególnym dniem:) To specjalnie dla Was przez niemal 3 tygodnie ciężko pracowaliśmy, żeby przygotować naszą restaurację na SZYBKO nadchodzący sezon wiosenno-letni! Otóż tego dnia ku waszemu zdziwieniu ukazał się Młyn w Nowej odsłonie :) Zauważyliście?Powiększyliśmy bar. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować Wam więcej rodzajów trunków wszelkich :P Niektóre stoliki znalazły swoje nowe miejsce.Ale najbardziej jesteśmy dumni z naszych dań,w zupełnie nowej,świeżej odsłonie.Śmiało możemy podpisać się pod maksymą,że przez żołądek do serca.I to właśnie Wasze serca zamierzamy skraść.A pomoże nam w tym nasze menu.Tego jesteśmy pewni! 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  This website uses COOKIES.

  By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

  OK, close