4 Maraton MTB

  Już po raz IV, powoli rozkręcamy prawdopodobnie jeden z najlepszych maratonów MTB w Polsce płn.

  IV Górznieński Maraton MTB, ponownie zawita do Górzna i Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego już 22 marca 2020 r. (niedziela). Miasteczko rowerowe, biuro zawodów i całe zaplecze imprezy będzie usytuowane na terenach rekreacyjnych Hotelu*** Dworek Wapionka, przy ulicy Wczasowej 1 w Górznie.

  Jeżeli chcecie wziąć udział w tym wydarzeniu, spieszcie się, bo lista zawodników rośnie z dnia na dzień. Klikajcie http://bit.ly/MTBGorzno2020 i widzimy się w przedostatnią niedzielę marca!

  Dlaczego to robimy? 

  Przede wszystkim dla Was! Dla tych wszystkich maniaków 2 kółek, którzy bardzo licznie przybywali do Górzna, w ciągu tych ostatnich trzech edycji i opuszczali to miejsce z bananem na twarzy. 

  Dosyć lania wody, przechodzimy do konkretów!

  Sama trasa maratonu wiedzie przez najpiękniejsze fragmenty Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. - dostępna już wkrótce... jeszcze ją dopieszczamy.

  Będziecie mieć do dyspozycji dwa dystanse przystosowane do każdej grupy wiekowej. (jeden dystans 25-27 km — jedno kółko, hardcorowcy przejadą sobie dwa kółka).

  Zasady rejestracji, przebieg trasy oraz regulamin znajdują się na stronie http://bit.ly/MTBGorzno2020

  Hotel*** Dworek Wapionka zapewni WYPASIONY catering dla uczestników IV Górznieńskiego Maratonu MTB oraz przekaże na potrzeby maratonu atrakcyjne nagrody.

  Co więcej, Hotel*** Dworek Wapionka przygotował specjalną ofertę pobytu dla uczestników Maratonu – dostępna już wkrótce...

  IV Górznieński Maraton MTB organizowany jest przez:

  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Górzno we współpracy z Hotelem*** Dworek Wapionka.

  Patronat nad wydarzeniem obejmują:

  - już wkrótce

  Imprezę poprowadzi DJ Patyk Nowowiejski - http://bit.ly/DJPatryk

  Program zawodów

  niedziela (22.03.2020 r.)

  8.30 - 10.30 - zapisy w Biurze Zawodów (nie będziemy przedłużać zapisów, spóźnialscy proszeni są o stawienie się w biurze zawodów na czas),
  10.45 – odprawa techniczna i otwarcie zawodów,
  11.00 – start dystansu długiego,
  11.05 – start dystansu krótkiego,
  13.30 / 14.00 – dekoracja.

  Po zakończeniu dla uczestników przygotowany zostanie specjalny poczęstunek!

  Śledźcie naszą stronę www i profil wydarzenia na Facebooku - http://bit.ly/4GorznoMTB - będziecie na bieżąco z trasą, sponsorami i wszystkimi istotnymi informacjami dotyczącymi wyścigu.

  WAŻNE INFORMACJE:

  W dniu 22 marca (niedziela) nastąpią krótkie utrudnienia wjazdu do hotelu z powodu organizacji Maratonu Rowerowego.

  Z powodu spodziewanej dużej liczby samochodów uczestników imprezy, parkować będzie można również na parkingu miejskiej plaży, oraz innych wyznaczonych miejscach, o których poinformujemy w późniejszym terminie.

  Śledźcie profil wydarzenia i stronę www.dworekwapionka.pl, na której na bieżąco będziemy Was informować o postępach prac nad Maratonem!

  Do zobaczenia na miejscu!

   

  Archiwum III Górznieński Maraton MTB

  Poniżej również galeria zdjęć z poprzedniego roku.

  Diese Website verwendet Cookies.

  Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

  OK, schließen