AKTUALNOŚCI

  U nas w Dworku nigdy nie jest nudno! Jeśli nie macie pomysłu na spędzenie wolnego czasu to sprawdźcie nadchodzące imprezy. Może coś wybierzecie? Dzień ze sportem, chwilę dla podniebienia lub muzyczną rozkosz dla duszy :)

   

  7.03.2019 Zmiany na lepsze!

  Środa była szczególnym dniem:) To specjalnie dla Was przez niemal 3 tygodnie ciężko pracowaliśmy, żeby przygotować naszą restaurację na SZYBKO nadchodzący sezon wiosenno-letni! Otóż tego dnia ku waszemu zdziwieniu ukazał się Młyn w Nowej odsłonie :) Zauważyliście?Powiększyliśmy bar. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować Wam więcej rodzajów trunków wszelkich :P Niektóre stoliki znalazły swoje nowe miejsce.Ale najbardziej jesteśmy dumni z naszych dań,w zupełnie nowej,świeżej odsłonie.Śmiało możemy podpisać się pod maksymą,że przez żołądek do serca.I to właśnie Wasze serca zamierzamy skraść.A pomoże nam w tym nasze menu.Tego jesteśmy pewni! 

  9.03.2019 Święto naszych wspaniałych DAM!

  Kolejny dzień ....już 2 dzień z kolei ...:) świętowaliśmy w Karczmie Młyn dzień kobiet.Możemy zagwarantować , iż nikomu to nie przeszkadzało.Specjalnie dla płci pięknej zorganizowaliśmy występ duetu brytyjsko-włoskiego Tima Brombley'a i Aleddandro Gerlando. Było hucznie i gwarno.Muzyka na żywo poderwała gości to tańca i wspólnego śpiewu.Do tego wszystkiego dodaliśmy strawę dla ciała.Zupełnie nowe wapionkowe dania zachwyciły wyglądem,ale przede wszystkim smakiem.Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni-posypały się pozytywne komentarze!

  O tym,że było tak pysznie jak piszemy, niech świadczą zdjęcia zamieszczone przez Klub Rowerowy VELO.

  19.09.2019 Nasza Duma -Pstągi wędzone:)

  Każdy, kogo mieliśmy przyjemność Gościć, miał okazję skosztować jednej z odsłon naszego specjału – wędzonego pstrąga z naszej własnej pstrągowni wprost spod młyńskiego koła.Ryby uprzednio moczone są w solance odpowiednio długo – czasu nie możemy Wam zdradzić, ponieważ to nasza słodka tajemnica… a cały sekret niezwykłego smaku i delikatności ryby zawdzięczamy właśnie tym małym sekretom. Pstrągi wędzone są w naszej wędzarni naturalnie, dymem z drzew owocowych pod czujnym okiem i stałą kontrolą naszego Młynarza.W procesie wędzenia ryby zyskują niepowtarzalny i wyjątkowy smak oraz aromat a także barwę.Nie od dziś wiadomo, że ryby należy jeść regularnie – także wędzone. Zawierają one pełnowartościowe biało oraz zdrowe tłuszcze czyli niezbędne substancje odżywcze .

  Przy okazji pochwalimysię Wam, że jesteśmy jedynym miejscem w Polsce północnej z własną pstrągownią!Czyż nasze pstrągi nie prezentują się majestatycznie? Czy można się im oprzeć…?

  21.03.2019 Nareszcie powstaje Mini Spa !

  Pragniemy uchylić przed Wami rąbka tajemnicy…Zmiany na lepsze dotknęły nie tylko Karczmę Młyn ale i Hotel! To właśnie dla Was pragniemy się rozbudowywać, podnosić standardy i zapewniać coraz to większy komfort – to właśnie dla Was powstaje nowy budynek wchodzący w skład naszego obiektu.
  Psssssst…! Prace są już na wykończeniu i nadchodzący sezon rozpoczniemy z wielkim WOW
  Już wkrótce zdradzimy Wam więcej szczegółów – śledźcie naszego bloga bardzo dokładnie.

   

  Diese Website verwendet Cookies.

  Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

  OK, schließen