Cross Wapionka

  Cross Wapionka

  19 luty 2018 r.

  I Cross Wapionka przechodzi do historii... poniżej relacja z imprezy, oraz... ponad 250 zdjęć, które otrzymaliśmy dzięki Pani Lidii Piórkwskiej.

  Pisali o Crosie Wapionka...

  "Cross Wapionka 2018 r. za nami. Było wszystko, piękna pogoda, rywalizacja, było ognisko, ponad 150 uczestników, kąpiel w lodowatym jeziorze Górznieńskim, pyszny poczęstunek dla uczestników, były też nagrody i fantastyczna atmosfera! Możemy stwierdzić, że wszyscy uczestnicy byli tego dnia zwycięzcami :-) Niedługo będziecie mogli zobaczyć relację z tego wydarzenia... like'ujcie profil wtedy na pewno się o tym dowiecie. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich za rok! Jednak Ci, którzy nie mogą doczekać się kolejnych wyzwań, zapraszamy na I Górznieński Maraton MTB już 25 maraca 2018 r."

  "Cross odbywał się w miejscowości Górzno i tu zacznę od trasy, która mocno nawiązywała do tej nazwy..Wymagająca, malownicza i praktycznie bez płaskich odcinków. Bieg na dystansie 11,4 km(dwie pętle) i marsz nw na jednej. Na miejscu cała rzesza znajomych, wszystkich serdecznie pozdrawiam. Na mecie posiłek w restauracji kompleksu Wapionka..Palce lizać..później morsowanie i ognisko przed dekoracją. Co za dzień, piękne okoliczności przyrody, klimatyczne miejsce i do tego udało się zająć czołowe lokaty w nw." - Biegam W Sfetrze 

  ""NA TRASIE CROSS WAPIONKA
  Dzisiaj rozegrano zawody CROSS Wapionka 2018. W marszu Nordic Walking wystartowało 14 pań i 10 panów. Wygrała Renata Ciska oraz Marcin Radomski (oboje z Płocka). W biegu na 11 kilometrów wśród 37 kobiet najlepsza okazała się Teresa Kamińska z Miesiączkowa, a w rywalizacji 119 mężczyzn wygrał Tomasz Jędraszek z Górzna. ????" - Czas Brodnicy

  Sa samym dole, w Galerii znajdziecie foto relację z wydarzenia!

  18 luty 2018 r.

  Serdeczne podziękowania dla zawodniczek i zawodników startujących we wczorajszym crossie. Byliście niezawodni i wspaniali! 
  Wyrazy wdzięczności i szacunku dla naszych sponsorów: 
  BAX-POL,
  DWOREK WAPIONKA, 
  DRESCHER POLSKA, 
  SPA GŁĘBOCZEK.
  Do zobaczenia za rok!


  Wyniki:

  Nordic Walking.pdf
  Kobiety kat wiekowe.pdf
  Kobiety OPEN.pdf
  Mężczyźni kat wiekowe.pdf
  Mężczyźni OPEN.pdf

  5 styczeń 2018 r.

  Nie możesz ruszać się po świąteczno-noworocznym obżarstwie? Nie udało Ci się dotrzymać noworocznego postanowienia "będę się ruszał?" 

  W odpowidzi na Wasze problemy, dajemy Wam cel :-) Wzięcie udziału w biegu po lasach, ścieżkach i szutrach Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego!

  Doświadczeni przez organizację I Górznieńskiego Maratonu MTB, który naszym skromnym zdaniem wypadł fantastycznie, organizujemy dla Was coś z innej beczki.

  Informacje o biegu znajdziecie na naszym profilu FB, stronie www.dworekwapionka.pl, a na maraton zapiszecie się tu:

  http://crosswapionka18.chiptiming.pl/

  Regulamin imprezy i wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

  I. Cel imprezy

  • popularyzacja aktywnego wypoczynku poprzez biegi przełajowe,Nordic Walking.
  • promocja walorów krajobrazowych Nadleśnictwa Brodnica
  • promocja gminy Brzozie
  • wyłonienie zwycięzców biegu

  II. Organizatorzy

  • ChipTiming.pl

  III.Partnerzy

  Hotel*** Dworek Wapionka i Restauracja Karczma Młyn

  IV. Termin i miejsce zawodów

  Zawody zostaną rozegrane w następującym terminie :
  • Dworek Wapionka – 18 luty 2018r.

  Biuro zawodów działać będzie w godzinach 10.00-11.45. 
  Po tej godzinie zapisy są zamykane bez odwołania. 
  Prosimy o możliwie wcześniejsze przybycie w celu bezproblemowego pobrania pakietów startowych.
  Start biegu oraz marszu NW przewidziany jest na godz. 12.00

  V. Zgłoszenia

  Zgłoszenia przyjmowane będą poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.chiptiming.pl
  W dniu zawodów zgłoszenia są możliwe, będzie się to jednak wiązać z wyższą opłata startową w wysokości 40zł. Formularz zapisów zostanie wyłączony dnia 17 lutego 2018r. o godz. 12.00.

  VI. Uczestnictwo i opłaty startowe

  Prawo startu mają zawodnicy pełnoletni oraz niepełnoletni, którzy do dnia daty biegu ukończyli 16 lat. Uczestnicy zawodów podpisują oświadczenie o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych i startu na własną odpowiedzialność. W przypadku zawodników niepełnoletnich oświadczenie podpisuje rodzic lub opiekun prawny.
  Dla zawodników wszystkich kategorii zarejestrowanych poprzez formularz zapisów on line na stronie www.chiptiming.pl obowiązuje opłata startowa w wysokości 30 zł.
  Zawodnicy niezarejestrowani on line ,zgłaszający swój udział w dniu zawodów, uiszczają opłatę startową w wysokości 40 zł. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. Tym samym zgłaszający uznaje, że zapoznał się z regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb w/w zawodów.

  VII. Kategorie wiekowe

  Bieg:

  • Mężczyźni OPEN

  • Junior 16 – 19 lat
  • Mężczyźn 20 – 39 lat
  • Mężczyźn 40 – 49 lat
  • Mężczyźni 50- 59lat
  • Mężczyźni 60+

  • Kobiety OPEN

  • Juniorki 16-19 lat
  • Kobiety 20 – 39 lat
  • Kobiety 40 -49lat
  • Kobiety 50+

  Nordic Walking:
  • Mężczyźni Open
  • Kobiety Open

  VIII. Sposób przeprowadzenia zawodów

  Bieg oraz marsz zostaną rozegrane w 100% na nawierzchniach naturalnych (szuter,piach,leśne ścieżki).
  Trasa zostanie oznakowana strzałkami. Trasa nie zostanie w żaden sposób zabezpieczona przed wjazdem pojazdów mechanicznych. Uczestnicy przez cały czas trwania zawodów muszą dopuszczać możliwość pojawienia się na niektórych fragmentach trasy pojazdów mechanicznych. Uczestnicy zobowiązani są do zachowania ostrożności przez cały czas trwania rywalizacji. Obowiązuje elektroniczny pomiar czasu (chipy – zwracane po ukończonym biegu). Obowiązuje limit miejsc startowych- 200 zawodników.

  Dystans biegu: 10km (2x5km)
  Dystans marszu NW: 5km

  Program minutowy:

  10.00 - 10.45 wydawanie nr startowych oraz chipów,
  12.00 start do biegu oraz marszu NW
  ok. godz. 13.00 dekoracja, posiłek, ognisko, kąpiel lodowa (w przypadku sprzyjających warunków;)
  ok. 13.30 zakończenie imprezy.

  IX. Nagrody

  OPEN Kobiety/Mężczyźni msc. I-III puchary

  X.Świadczenia.

  Elektroniczny pomiar czasu, komunikat końcowy, oznakowana trasa, posiłek,medal dla każdego zawodnika/zawodniczki -warunkiem ukończenie biegu.

  XII. Postanowienia końcowe

  Każdy zawodnik ubezpiecza się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie. Organizator nie odpowiada za szkody i wypadki zaistniałe w trakcie trwania imprezy. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu imprezy ze względu na nieodpowiednie warunki pogodowe czy wypadki losowe niewynikające z przyczyn organizatora.
  Przyjęcie nr startowego oznacza kolejną już akceptację powyższego regulaminu (pierwszą był moment wniesienia opłaty startowej).
  Zawodnicy przyjmują do wiadomości że trasa zawodów prowadzi w całości drogami i ścieżkami o naturalnej nawierzchni. Uprasza się o niezaśmiecanie trasy biegu. Organizator nie zapewnia depozytu, szatni, natrysków itp.
  Wszelkie informacje dotyczące biegów publikowane będą na stroniewww.chiptiming.pl

  Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do interpretacji niniejszego regulaminu. Osobą odpowiedzialną za w/w imprezę jest: Arkadiusz Popławski tel. 697943996 , email:info@chiptiming.pl

  Ta strona używa COOKIES.

  Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

  OK, zamknij